• דרגת זיהום
  • 5
  • 8
  • 1
 • רמת אבזור בטיחותי
  • 6
  • 7

פיג'ו 2008 בדגמי 2022 – B-SUV מנצח

באחד הפלחים התחרותיים ביותר, רכב הפנאי המעוצב של פיג'ו בולט עם שורת יתרונות שלא תוכלו להתעלם ממנה

קטגוריית רכבי הפנאי הקטנים B-SUV היא אחת החמות והתחרותיות ביותר בשוק הרכב כיום הודות לשילוב בין נוכחות עיצובית ושימושיות של רכב פנאי לבין ממדים קומפקטיים ונוחים לתמרון ולחניה. פיג'ו 2008 מביא לפלח זה את כל האיכויות שתרמו להצלחה של דגמי 3008 ו-5008 הגדולים יותר, עם עיצוב פורץ דרך, אבזור עשיר וטכנולוגיה מתקדמת.

DNA של אריה

רכבי הפנאי העדכניים של פיג'ו זכו לקו עיצובי ייחודי ומבודל ובפיג'ו 2008 החדשנות העיצובית הזו מגיעה לשיאים חדשים של ליטוש ותחכום. ה-2008 מזוהה מיידית כחבר במשפחת האריות עם גריל מעוצב ומרשים, פנסים בעיצוב טפרי אריה ותאורת LED מתקדמת, בתי גלגלים מודגשים וקורה C מסיבית. הרושם הויזואלי הוא של רכב כוחני ואלגנטי, גדול מכפי שמידותיו רומזות ובעיקר בעל נוכחות בולטת ושופעת בטחון עצמי.

תא הנוסעים מרווח ואיכותי, הרבה מעבר למקובל בקטגוריה. סביבת הנהג המתקדמת כוללת לוח מחוונים דיגיטלי* בעל תצוגת תלת-ממד 3D i-Cockpit ודשבורד מפוסל עם צג מולטימדיה גדול במרכזו. אל מול הנהג ניצב הגה ספורטיבי קטום והקונסולה המרכזית נמשכת אל עבר משענת היד* ומאכלסת את בורר ההילוכים המתקדם לצד מחזיקי כוסות וכפתורי שליטה. הנדסת האנוש המתקדמת של ה-2008 מתבטאת בין השאר בכך שבמקביל לאפשרות תפעול כל המערכות באמצעות מסך המגע, בתחתית הקונסולה המרכזית ממוקמים מתגי קיצור-דרך נפרדים ואינטואיטיביים לשימוש.

חבילות אבזור עשירות

פיג'ו 2008 מוצע בשלוש רמות גימור עשירות במיוחד. רמת הגימור Active כוללת רשימת אביזרים ארוכה במיוחד עם פריטים יוצאי דופן בקטגוריה למשל, מנופי העברת הילוכים מההגה, חיישני חניה אחוריים עם תצוגה גרפית ומצלמת נסיעה לאחור עם מבט-על, תאורת Welcome ו-Follow me Home, מערכת מולטימדיה עם מסך "7 התומכת ב-Apple CarPlay לצד דיבורית Bluetooth מובנית, גלגל הגה מתכוונן בציפוי עור, פנסי LED, חישוקי סגסוגת קלה, מסילות גג בצבע שחור מבריק, גימור דמוי סיבי פחמן בקונסולה המרכזית, ספי מפלט בגימור כרום ועוד. כמו בכל דגמי פיג'ו, חבילת הבטיחות מקיפה וכוללת מערכות אקטיביות מתקדמות ובהן התרעת עירנות נהג, מערכת בלימת חירום אקטיבית עם זיהוי הולכי רגל, מערכת אקטיבית לתיקון סטייה מנתיב על נתיב הנסיעה, זיהוי תמרורי מהירות כולל אפשרות לשינוי המהירות בהתאם בבקרת השיוט ועוד.

רמת הגימור Premium כוללת מגוון שדרוגים ותוספות- בורר מצבי נהיגה, בלם-יד חשמלי, משענת יד בין המושבים הקדמיים, בקרת אקלים, חישוקי "17, תאורת LED פנימית, ריפודים משודרגים בשילוב עור מלאכותי, חלונות אחוריים כהים, חבילת עיצוב חיצונית בגימור כרום, כניסה והתנעה ללא מפתח עם חיישן קרבה ועוד. מפרט הבטיחות משתדרג אף הוא עם מערכת בלימה אקטיבית עם זיהוי רכב דו-גלגלי הפועלת במהירות של עד 140 קמ"ש, בקרת שיוט אדפטיבית ומערכת לשמירה על המיקום בתוך נתיב הנסיעה בעת שימוש בבקרת השיוט האדפטיבית.

עבור מי שרוצה אפילו יותר, שמורה רמת הגימור הבכירה GT שמוסיפה למערך הבטיחות מערכת למניעת סינוור, מערכת התרעה על רכב בשטחים מתים וחיישני חניה קדמיים עם תצוגה גרפית. ה-2008 ברמת גימור GT מבודל משאר רמות הגימור הודות לפנסי FULL LED קדמיים בעיצוב ספורטיבי וגריל בעיצוב GT, מושבים ספורטיביים, דוושות אלומיניום, גג בצבע שחור, גג זכוכית פנורמי נפתח וגימור שחור יהלום למראות ולקורה C.

חוויית נהיגה דינמית

לרכבי פנאי מרכב גבוה ולכן גם מרכז כובד גבוה יחסית ובדרך כלל הדבר מביא לפשרות בתחום הדינמי – לא במקרה של פיג'ו 2008! חוויית הנהיגה הדינמית, ההיגוי החד ותגובות השלדה יפתיעו אתכם ויגרמו לכם לבחור שוב ושוב בכביש המפותל וליהנות מחוויית נהיגה אופיינית של פיג'ו.

ה-2008 מצויד במנוע טורבו-בנזין 1.2 ליטר זוכה פרסים עם הספק של 130 כוחות סוס ומומנט מרבי של 23.4 קג"מ, כבר מ-1,750 סל"ד נמוכים. בשידוך לתיבת הילוכים אוטומטית בעלת 8 יחסי העברה, מתקבלים ביצועים מרשימים: תאוצה למאה קמ"ש תוך 8.8 שניות ומהירות מרבית של 198 קמ"ש, זאת לצד צריכת דלק משולבת של 6.1 ליטר למאה ק"מ**. מי שרוצה לחסוך אפילו יותר יכול לבחור במנוע טורבו-דיזל 1.5 ליטרים עם 130 כוחות סוס ומומנט אדיר של 30.6 קג"מ. כאן, התאוצה למאה קמ"ש אורכת 9.9 שניות, המהירות המרבית היא 195 קמ"ש וצריכת הדלק נמוכה ביותר עם 4.8 ליטר ל-100 ק"מ**.

רכב הפנאי העירוני מציע חוויית נהיגה אופיינית של פיג'ו, מערבת, מדוייקת ודינמית עם הגה ספורטיבי קטום ומנופי העברת ההילוכים בצידי ההגה שמאפשרים שליטה ישירה בתיבת ההילוכים. לצד היכולת הדינמית הגבוהה, לפיג'ו 2008 נוחות נסיעה גבוהה, פועל יוצא של כוונון מדוקדק של המתלים והבולמים ופעולתה החלקה של התיבה האוטומטית.   

"אוטו השנה 2021"

פיג'ו 2008 גבר על מתחרים רבים וחזקים וזכה בתואר "אוטו השנה 2021". קשה שלא להתרשם מהעיצוב הבולט ומתא הנוסעים האיכותי והמפנק שלו, אבל במקרה של פיג'ו 2008 הקנקן הוא רק ההתחלה. חבילות האבזור העשירות, המרחב והשימושיות הגבוהה, הביצועים המעולים וחוויית הנהיגה הממכרת – כל אלו מתמזגים יחד לכדי רכב פנאי איכותי, מעוצב ומגובש. אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות של B-SUV, קחו את פיג'ו 2008 לנסיעת מבחן ואנו מבטיחים לכם שלא תסתכלו לאחור.

תמונה פיג'ו 2008

* זמין בהתאם לגרסה

**לפי תקן WLTP

*נתוני צריכת הדלק הינן מבדיקות מעבדה שהתקבלו מהיצרן. נתונים אלו בפועל מושפעים מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה ולכן עלול להיווצר פער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

מתעניינים בפיג'ו 2008?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

  WhatsApp להתקשר אלינו 073-2005306