פיג’ו 5008: פנאי ל-7 מקומות

רכב משפחתי מפנק או רכב פנאי? שפע של מקום למטען או 7 מושבים? עם דגמי 2022 של פיג'ו 5008 לא צריך לבחור – יש בו הכול!

פלח רכבי הפנאי רותח עם עשרות דגמים וגרסאות שצצים חדשות לבקרים. אבל למרות זאת, היצע רכבי הפנאי, רכב 7 מקומות, עדיין מצומצם, במיוחד כשאנו מדברים על 7 מושבים אמיתיים ומרחב נדיב שיכול להכיל גם את המשפחות הגדולות ביותר, כל החברים בדרך לחוג או הובלות מזדמנות של רהיטים או פריטים גדולים. לקטגוריה המצומצמת הזו משתייך רכב הפנאי הגדול פיג'ו 5008, שלצד מגוון יתרונות מציע גם את רמת השימושיות הגבוהה ביותר.

רכב 7 מקומות, ממדים נדיבים, עיצוב מרשים

פיג’ו 5008 מציע ממדים מכובדים עם אורך כולל של 4.64 מטרים ובסיס גלגלים שמשתרע על פני 2.84 מטרים ארוכים. נתונים אלו מאפשרים תא נוסעים גדול ומרווח במיוחד עם 7 מושבים נוחים. זאת ועוד, תא הנוסעים של ה-5008 מודולרי להפליא וניתן להזיז או לקפל בו את המושבים בהתאם לצורך: מושבי השורה השנייה הם מושבים נפרדים המתקפלים עצמאית וכל אחד משלושת המושבים בשורה זו ניתן להזזה לפנים או לאחור ולכוון זווית משענת ומצויד בחיבורי איזופיקס, גם מושבי השורה השלישית נפרדים וניתנים לקיפול לכדי רצפה שטוחה.

עיצובית, ניתן לראות מיד ש-5008 הוא אחיו הגדול של 3008 זוכה הפרסים. הדימיון המשפחתי ניכר הודות לגריל המעוצב וליחידות התאורה בטכנולוגיית LED עם חתימת האור הייחודית – ניבי אריה מלפנים וטפרי אריה מאחור. לעיצוב היוקרתי תורמים גם פתחי יניקת אוויר גדולים, גימור כרום בקו החלונות ובגריל הקדמי, פסי הגנה בבתי הגלגלים, חישוקי סגסוגת ”18 וספויילר אחורי שמשלימים מראה SUV אלגנטי וכוחני.

תא הטייס ומגרש המשחקים

סביבת הנהג המתקדמת של פיג’ו 5008 תרשים אתכם עם שילוב הרמוני בין  טכנולוגיה מתקדמת לבין נוחות והנדסת אנוש מעולות. הגה ספורטיבי קטום ומצופה עור, לוח מחוונים דיגיטלי ומסך מולטימדיה גדול במרכז הקונסולה המרכזית יוצרים את ה-i-Cockpit המתקדם – תא הטייס של פיג’ו.

חלקו האחורי של תא הנוסעים הוא מגרש המשחקים המשפחתי, עם המושבים הנפרדים והנוחים, המודולריות הגבוהה, ואבזור עשיר כמו יציאות מיזוג ופנל שליטה לבקרת האקלים, שקעי USB ואפילו דלת תא המטען חשמלית עם פתיחה ללא מגע יד*.

רכב 7 מקומות הגדול של פיג’ו מצוייד בחבילת אבזור עשירה במיוחד שתעזור להעביר בנעימים גם נסיעות ארוכות. רמת האבזור Active Pack כוללת בין השאר לוח מחוונים דיגיטלי ”12.3 עם אפשרות התאמה אישית וממשק בעברית, בורר מצבי נהיגה, מנופי העברת הילוכים מצדי ההגה, חיישני חניה קדמיים ואחוריים עם תצוגה גרפית, מצלמת נסיעה לאחור עם מבט-על, פנסי LED, חיישני אור וגשם, מערכת מולטימדיה עם מסך ”8 ודיבורית מובנית, ממשק Apple CarPlay, כניסה והתנעה ללא מפתח, בקרת אקלים מפוצלת עם פתחי מיזוג ושליטה מאחור, בלם-יד חשמלי, מסילות גג מאלומיניום ועוד ועוד.

אל אלו מצטרף מפרט בטיחות מושלם הכולל מערכות אקטיביות מתקדמות ובהן ניטור מרחק מלפנים עם בלימת חירום אוטונומית וזיהוי הולכי רגל ורכב דו-גלגלי, מערכת אקטיבית לשמירה על המיקום בנתיב הנסיעה הכוללת תיקוני היגוי, בקרת שיוט אדפטיבית, זיהוי תמרורי מהירות וסינכרון שלהם עם בקרת השיוט, בקרת עירנות נהג ועוד.

רמת הגימור הבכירה כבר מביאה את ה-5008 לרמת פרימיום גבוהה במיוחד עם מגוון תוספות: מערכת לניטור שטחים מתים עם תיקוני היגוי, מערכת תאורה למניעת סנוור, פתיחה חשמלית לדלת תא המטען ללא מגע יד, מושב נהג חשמלי עם זכרונות, תמיכה לגב התחתון וחימום למושבים הקדמיים, מושבים בשילוב בד ועור מלאכותי, חלונות אחוריים כהים, גג שמש פנורמי עם פתיחה חשמלית, תאורת אווירה פנימית, וילונות מובנים בדלתות האחוריות, מגשים בגב המושבים הקדמיים ועוד ועוד פריטי אבזור שהופכים כל נסיעה לחוויית מחלקה ראשונה.

על הנעה והנאה

רכב הפנאי הגדול של פיג’ו מוצע עם שלו יחידות הנעה: שני מנועי טורבו-בנזין ומנוע טורבו-דיזל מתקדם. גרסת הבנזין 1.2 ליטרים מצוידת במנוע PureTech שזכה בתואר “מנוע השנה” 4 שנים ברציפות! זהו מנוע חזק וחסכוני עם הספק של 130 כוחות סוס ומומנט מרבי של 23.5 קג"מ. אלו, בשידוך לתיבת הילוכים אוטומטית של AISIN בעלת 8 יחסי העברה, מאפשרים תאוצה למאה קמ”ש תוך 10.2 שניות ועד למהירות מרבית של 188 קמ”ש – זאת לצד צריכת דלק משולבת ממוצעת של 6.7 ליטר ל-100 ק"מ**.

גרסת הטורבו-דיזל מציעה הספק זהה של 130 כוחות סוס, אבל נתון מומנט גבוה משמעותית עם 30.6 קג”מ כבר מ-1,750 סל”ד. גרסה זו מאיצה למאה קמ”ש תוך 11.8 שניות ומגיעה למהירות מרבית של 190 קמ”ש – נתון צריכת הדלק המשולבת הממוצעת מרשים במיוחד עם 5.4 ליטר ל-100 ק"מ**.

הגרסה הבכירה מצויידת במנוע טורבו-בנזין עם לא פחות מ-180 כוחות סוס ומומנט מרבי של 25.5 קג”מ. התאוצה למאה קמ”ש מתקצרת ל-8.3 שניות בלבד, המהירות המרבית היא 219 קמ”ש וצריכת הדלק הממוצעת עומדת על 7.1 ליטר ל-100 ק"מ**.

למרות ממדיו הנדיבים, פיג’ו 5008 משמר את כל האיכויות הדינמיות המסורתיות של פיג’ו. סרחי העודף הקצרים, טביעת הרגל הרחבה והכיול המוקפד של השלדה ושל המתלים מייצרים חוויית נהיגה מערבת ודינמית. להנאה מהנהיגה תורמים גם ההגה הספורטיבי הקטום, תיבת ההילוכים בעלת ההעברות המהירות והחלקות עם מנופי השליטה בצידי ההגה ובורר מצבי הנהיגה שמאפשר להתאים את מאפייני הרכב להעדפות הנהג.

רכב פנאי לכל המשפחה

עיצוב מרשים ויוקרתי, מרחב נדיב, אבזור עשיר, בטיחות מקיפה- רשימת היתרונות של פיג'ו 5008 ארוכה עד מאוד, וזה לפני שהזכרנו את יחידות ההנעה החזקות והחסכוניות, את חוויית הנהיגה המערבת, סביבת הנהג המתקדמת והמודולריות השימושיות. לסיכום, אם אתם חיפשתם את רכב הפנאי המושלם למשפחה, החיפוש שלכם הסתיים.

תמונה פיג'ו 5008

* ברמת גימור Premium

** ע"פ תקן WLTP

****נתוני צריכת הדלק, צריכת החשמל וטווח הנסיעה הינן מבדיקות מעבדה שהתקבלו מהיצרן. נתונים אלו בפועל מושפעים מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה ולכן עלול להיווצר פער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה.

מתעניינים בפיג'ו 5008?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

    WhatsApp להתקשר אלינו 073-2005306