כל מה שאתם צריכים לדעת ולשאול בנסיעת מבחן

הגיע הרגע המדהים ואתם עומדים לרכוש את הרכב החדש שאתם חולמים עליו. רגע לפני שתגיעו לאולם התצוגה כדי לצאת במהירות עם הרכב החדש שלכם, חשוב לשאול את השאלות הנכונות ולהתנסות בנסיעת מבחן בכמה מהדגמים שאתם מרגישים שיתאימו לכם, בכל זאת מדובר ברכישה השנייה בגובה עלותה שכל אחד מאיתנו יבצע בחייו, לאחר רכישת דירה.

למה בכלל כדאי לצאת לנסיעת מבחן?

נסיעת מבחן תאפשר לכם להבין האם הרכב מתאים לכם בחיי היומיום, האם נוח לשבת בו, תא המטען שלו גדול מספיק, המרווח במושב האחורי עונה על הצרכים שלכם והאם חוויית הנהיגה, ביצועי המנוע וצריכת הדלק יעלו חיוך גדול על פניכם.

זו הדרך הטובה ביותר לוודא שאכן תתחברו לרכב ושתהליך קניית הרכב החדש יסתיים בתוצאה הטובה והמדויקת ביותר עבורכם.

איזה שאלות חשוב להכין לפני נסיעת המבחן?

הדבר הראשון והחשוב ביותר בתהליך של קניית רכב חדש הוא לוודא שהגודל של הרכב אכן מתאים לצרכים שלכם, הרי שסופר מיני פיג'ו 208 שונה בגודלה ובאופי השימוש שלה מה-SUV פיג'ו 3008, או ממכונית המנהלים  Fastback PHEV508. לכן חשוב לשאול את עצמנו – האם הרכב ישמש אותנו לנסיעות לבד? או עם כל המשפחה? האם יש מספיק מקום לסל קל או לכיסאות ילדים? במידה וישנם בני משפחה גבוהים מהממוצע – האם המרווח ברכב מספיק עבורם?

מלבד גודלו של הרכב ומרווח הפנים שלו, חשוב להבין לפני נסיעת המבחן מה יהיה השימוש בתא המטען – האם עגלת התינוק שלנו תיכנס פנימה? האם יש מספיק מקום בתא המטען לתיקים לטיול משפחתי?

מה כדאי לבדוק תוך כדי נסיעת המבחן?

אחרי שהכנו מראש את השאלות לפני נסיעת המבחן, הגיע הרגע לבדוק את חוויית הנהיגה. במגבלות הכבישים והתנועה, נסו לבדוק את ביצועי הרכב, האם המנוע חזק מספיק בשבילכם? האם הבלמים מגיבים בצורה מהירה ובטוחה? הקפידו להכיר ולבדוק את מערכות הבטיחות המתקדמות של הרכב כדי שיוכל להגן עליכם בצורה מיטבית בשעת צרה, ובדקו האם אתם מצליחים לחנות עם הרכב בקלות וששדה הראייה רחב מספיק עבורכם. כמו כן חשוב לבדוק שאתם מתמצאים היטב במערכות הרכב ובתא הנוסעים, ושהחומרים ואיכות ההרכבה אכן טובים כמו שהתרשמתם.

באיזה כבישים כדאי לבצע את נהיגת המבחן?

מכיוון שנסיעת המבחן מוגבלת בזמן, נסו לשלב כמה שיותר סוגי כבישים בהם תבחנו אם הרכב שבו אתם נוסעים הוא אכן הנכון עבורכם. אנו ממליצים להתחיל את הנסיעה בכביש המהיר, בו תוכלו להתרשם מההשתלבות שלכם בתנועה המהירה ואת היכולת שלכם לעקוף רכבים אחרים. בנוסף הקפידו לבחון את הרכב בנסיעת המבחן גם בכביש עירוני, בו תוכלו להתרשם מנוחות הנסיעה, היכולת להשתלב בתנועה העירונית, וכמובן לבחון את הקלות בה תוכלו להחנות את הרכב. בשילוב בין סוגי הכבישים תוכלו לדמות עד כמה שאפשר את מגוון השימושים השונים שלכם עם הפיג'ו העתידי שלכם.

טיפים אחרונים לפני הזמנת נסיעת המבחן

  • צריכים להכניס עגלת תינוק לתא המטען, או כיסא לילד למושב האחורי? הביאו אותם איתכם.
  • חברו את המכשיר הסלולרי שלכם למערכת המולטימדיה
  • קחו את הזמן והתעכבו על כל אביזר ואביזר, ועל כל מערכת הקיימת ברכב. זה הזמן שלכם ללמוד את הרכב ולוודא שהוא אכן עונה על כל הצרכים שלכם.
  • הקפידו לשאול את הנציג כמה שיותר שאלות – האם ניתן לבצע שינויי הגדרות כלשהם במערכת המולטימדיה שיהפכו אותה למותאמת יותר עבורכם? כיצד פותחים את חלונות הרכב מרחוק? כל שאלה כזו חשובה ולגיטימית ותסייע לכם להכיר את הרכב טוב יותר.
  • בחרו את מסלול הנסיעה המדמה בצורה הטובה ביותר את השימושים היומיומיים שלכם עם הרכב, ושלבו בין כבישים עירוניים ובינעירוניים, כבישים הסלולים היטב וכאלו המשובשים. כך תוכלו להשוות בצורה טובה יותר בין הרכב החדש לזה שיש לכם כיום.
  • בסיום הנסיעה אנו ממליצים לכם לרשום לעצמכם את ההתרשמות מהרכב, כך תוכלו לזכור בצורה טובה יותר את נסיעת המבחן ולבחור ברכב המדויק עבורכם.

לסיכום, בדיוק כמו שרוכשים פריטי לבוש או רהיטים המותאמים אישית, כך מומלץ לבצע נסיעת מבחן ולמדוד את הרכב כדי לוודא שהוא הנכון ביותר עבורכם. קחו את הזמן, התרווחו ברכב ושחקו עם כל האפשרויות והפיצ'רים שלו. הקפידו לשאול את הנציגים ואנשי המכירות כל שאלה שעולה ברוחכם, והכינו כמה שיותר שאלות מראש כדי שתוכלו לסיים את נהיגת המבחן עם כמה שיותר תשובות ומידע. בחרו את מסלול הנסיעה הדומה ביותר לתנאי הנהיגה השגרתיים שלכם, והכירו את הרכב כך שתוכלו להתמצא בו בצורה הטובה ביותר. ואחרי שהתאהבתם ברכב הנכון לכם – תתחדשו!

מתעניינים בדגמי פיג'ו?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

    WhatsApp להתקשר אלינו 073-2005306