• דרגת זיהום
    • 1
  • רמת אבזור בטיחותי
    • 6

פיג'ו e-208 נבחרה למכונית הירוקה של השנה

הסופר מיני החשמלית של פיג'ו זוכה בתחרות 'הרכב הירוק' באנגליה

טקס הרכב הירוק באנגליה, שם לעצמו לחגוג חדשנות ומצוינות סביבתית בכל מגזרי התחבורה בבריטניה ובציי רכב של חברות בפרט. גם השנה, בחרו צוות השופטים להעניק את הפרס הראשון למכונית שלטעמם השפיעה בצורה המשמעותית ביותר על מגזר ציי הרכב הבריטיים בשנה החולפת.

לפי השופטים המכובדים, בטקס שנערך במוזיאון הרכב הבריטי 'וורוויק', הוענק כתר המקום הראשון לפיג'ו e-208. הפרס הזה מתווסף לארון הגביעים של הסופרמיני החדשנית שממשיכה לרשום שיאים מרשימים של שבחים בתעשיית הרכב.

השופטים והמצביעים בתחרות בחרו ב-e-208 לאחר שהרשים הן את מומחי התעשייה והן את לקוחות ציי הרכב עם היכולת הנפלאה, עלויות התפעול הזולות והעיצוב המסוגנן, שעוזר לו להתבלט על הכביש.

הפיג'ו e-208 עטורת הפרסים הייתה הראשונה בדור החדש של כלי-רכב חשמליים של פיג'ו, בדרך להצעת גרסה חשמלית לכל דגם בשנתיים הקרובות. יחידת ההנעה של מבוססת על סוללה בת 50kWh התומכת במנוע חשמלי המפיק 136 כ"ס. השילוב הזה יכול לספק עד 360 ק"מ בין טעינות כשטעינה מהירה נתמכת כאן. במילים אחרות עם עמדת טעינה מהירה ניתן למלא את סוללת ה-208 עד ל-80 אחוזים תוך חצי שעה בלבד.

מעבר לזכייה בפרס רכב השנה, פיג'ו גם שכתה בטקס 'הירוק' לתואר יצרן השנה. מעבר לאיכות הרכבים, הטכנולוגיה ונוחות השימוש, ציינו השופטים בתחרות את האפשרות לבנות ולהזמין את רכבי החברה באופן מקוון לחלוטין. אפשרויות רכישת האונליין נוחות ופשוטות וכוללות גם אפשרויות משלוח של הרכב עד לבית הלקוח. כך מסכמת פיג'ו, זכייה נוספת בזכות חדשנות חשיבתית ומעשית.

 

תמונה פיג'ו e-208

מתעניינים ברכבי פיג'ו?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

    WhatsApp להתקשר אלינו 073-2005306