DNA של אריה

אריות זה אופי. זה להוביל קדימה, להכתיב את הקצב ולהסתער על ההזדמנות. מזדהים? קראו והצטרפו לאריות של פיג'ו.

פיג'ו היא אחת מיצרניות הרכב הוותיקות בעולם, עם יותר מ-210 שנות היסטוריה מוטורית ואינספור חידושים טכנולוגיים. לאורך השנים, התגבש ה-DNA המותגי של פיג'ו, של אריה אמיתי עם ערכים ברורים של מובילות ומצויינות, של משיכה ורגש טהור שמוביל את המותג גם כיום. פיג'ו רואה את הזמן שאנו מבלים ברכב כזמן איכות, זמן שבו כל מי שנוהג ברכב הופך לאריה – We are the lions of our time.

מובילות טכנולוגית

דגמי פיג'ו החדשים מאופיינים בראש ובראשונה בטכנולוגיה יוצאת דופן – סביבת הנהג, או במקרה של פיג'ו "תא הטייס הדיגיטלי" המכונה i-Cockpit. דגמי פיג'ו החדשים מצויידים בסביבת נהג בעלת לוח מחוונים דיגיטלי, מסך מולטימדיה מרכזי גדול וקישוריות מושלמת. הנהג "עטוף" בטכנולוגיה מתקדמת עם אפשרויות תפעול אינטואיטיביות והנדסת אנוש ברמה הגבוהה ביותר.

אל כל אלו מצטרפות מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות שלא רק מעלות באופן משמעותי את הבטיחות בנסיעה, אלא גם מקלות על הנהג ומפחיתות מהעומס ומהסטרס הכרוכים בנהיגה.

אם תסתכלו על פיג'ו 208, 2008 או 3008, כל אחד ואחד מהם מזוהה מיידית כמלך הסגמנט שלו עם מראה בעל קווים חדים ועוצמתיים וחתימת האור בדוגמת טפרי האריה. כל אלו מזמינים את הנהג  ליהנות מאיכות, טכנולוגיה מתקדמת, ומשליטה אינטואיטיבית בכל מערכות הרכב, ואז, כשיוצאים לדרך, מתחילה החוויה האמיתית.

מובילה בהנעה חשמלית

הבשורה של פיג'ו מתבטאת בתחום יחידות ההנעה ההיברידיות והחשמליות וזוכה לביטוי בולט בכל אחד מהדגמים – e-208, e-2008 בעלי מנוע 100% חשמלי ו-3008 PHEV המשלב בין שני מנועים, מנוע בנזין ולצידו מנוע חשמלי. עם שלושתם תוכלו לשאוג עם ביצועים מסעירים וליהנות מחוויית נסיעה חרישית.

פיג'ו e-2008 המהפכני מתחרה בפלח רכבי SUV B הפופולרי, ומציע לצד עיצוב חסר תחרות גם סביבת נהג מתקדמת ויחידת הנעה חשמלית טהורה וטווח נסיעה של 319 ק"מ* (WLTP). בפלח רכבי הפנאי הקומפקטיים, פיג'ו 3008 זוכה להצלחה אדירה בכל רחבי העולם (וגם בישראל), ועתה הוא מוצע גם בשתי גרסאות PHEV, אחת עם הנעה קדמית והשנייה עם הנעה כפולה.  בשני המקרים יש שילוב בין מנוע בנזין 1.6 ל' טורבו (180 או 200 כ"ס בהתאמה), למנוע חשמלי (שניים בגרסת ההנעה הכפולה). גרסאות אלו מסוגלות לנוע בעזרת החשמל בלבד לטווח של עד 61-63 ק"מ*, בהתאם לגרסה.

בנוסף, גם ברכבי המירוץ של פיג'ו החשמל בא לידי ביטוי במיוחד בפיג'ו 9X8 החדש, ממשיך דרכם של ה-905 וה-908 במרוץ 24 השעות של לה-מאן. הוא לא נראה כמו אף רכב מרוץ אחר שראיתם – עוצמתי ואלגנטי, אווירודינמי בעיקר מרשים מכל זווית בכוח האצור בו. ויש לו כוח והרבה ממנו, עם יחידת הנעה היברידית הכוללת מנוע V6 טווין-טורבו בנפח 2.6 ליטר עם 680 כ"ס ומנוע חשמלי בעל הספק של 200 קילו-וואט. הספורט המוטורי הוא התחום בו נבחנות טכנולוגיות ההנעה של פיג'ו וכל העוצמה של רכב המירוצים הזה מוצאת את דרכה לכל דגמי פיג'ו.

אותן טכנולוגיות הנעה מתקדמות שישמשו במירוץ הלה-מאן נמצאות גם בדגמי פיג'ו ההיברידיים-נטענים והחשמליים-טהורים.

החזון של פיג'ו

פיג'ו בתנופה, על כך אין כל וויכוח. המותג בעל ההיסטוריה המפוארת רשם בשנים האחרונות הישגים רבים עם שיאי מכירות, דגמים פורצי דרך ו-3 זכיות בתחרות "מכונית השנה" בשנים 2014, 2017 ו-2020. שפת העיצוב החדשה של פיג'ו חוללה מהפך וכל אחד ואחד מדגמי המותג בולט בפלח שלו עם עיצוב מתקדם ומלוטש.

האיכות הגבוהה הפכו את תאי הנוסעים של פיג'ו לאמת מידה ויחידות ההנעה המתקדמות עם בחירה מבין מנועי בעירה פנימית, היברידיים-נטענים או יחידות הנעה חשמליות נותנות ללקוח את הכוח לבחור במה שמתאים לו בדיוק. הוסיפו לכל אלו מערכות בטיחות מתקדמות וקיבלתם דגמים מובילים בכל אחד ואחד מהפלחים, החל בסופר-מיני וכלה ברכבי פנאי גדולים. 

החזון של פיג'ו לעתיד הקרוב הוא המשך מובילות טכנולוגיות, עיצובים מעוררי השראה ויחידות הנעה חשמליות מתקדמות ועוצמתיות. גם אתם רוצים להרגיש כמו אריות? דגמי פיג'ו מחכים לכם…  

 

* כל הנתונים לגרסת 3008 PHEV4 GT 300HP 

*נתוני צריכת החשמל וטווח הנסיעה הינן מבדיקות מעבדה שהתקבלו מהיצרן. נתונים אלו בפועל מושפעים מתנאי הסביבה והדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה ולכן עלול להיווצר פער ביחס לנתוני המעבדה.

 

מתעניינים בדגמי פיג'ו?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

    WhatsApp להתקשר אלינו 073-2005306