• דרגת זיהום
    • 1
  • רמת אבזור בטיחותי
    • 6

פיג'ו e-208: זוכה בתואר הסופר מיני החשמלית של השנה

208 החשמלית קוטפת את תואר החשמלית הקטנה בפעם השלישית ברציפות. גם המסחריות הקלות של פיג'ו מצטרפות לחגיגה

פיג'ו e-208 החשמלית היא הזוכה בתחרות

PEUGEOT e-208 עושה את זה שלוש זכיות ברציפות בטקס מכונית השנה לציי רכב בבריטניה. זו הפעם השלישית ברציפות בה זוכה הסופרמיני של פיג'ו בתחרות הזו, מראה שליטה מוחלטת בסגמנט בו היא מתחרה. לצידה פיג'ו אקספרט זכה בתואר בקטגורית המסחריות הקטנות ואילו הגרסה החשמלית שלו, זכה בתואר המיועד למסחריות קטנות חשמליות.

התואר הוענק לפיג'ו e-208 גם בתחרות של שנת 2022 כאמור, בין השאר בזכות יחידת ההנעה החשמלית היעילה והמלהיבה שלה. עם 136 כ"ס וטווח של 360 ק"מ בין טעינות, הרשימה הפיג'ו החשמלית את חבר השופטים. גם התמיכה בטעינה מהירה, שמאפשרת טעינת 80 אחוזי סוללה תוך 30 דקות בלבד, הוסיפו לה נקודות. ראוי לציין, שה-208 האמורה, היא רק אחת משלל דגמים חשמליים בדרך להצגת גרסה חשמלית לכל דגם של החברה עד לשנת 2024.

חבר השופטים ציין בסיכום דבריו את הנקודות הבאות: "זו השנה השלישית ברציפות, שפיג'ו e-208 היא הסופרמיני החשמלית של השנה שלנו. למה? זו עדיין המכונית החשמלית הקטנה שנראית הכי טוב, שמציעה טווח נסיעה של 360 ק"מ, כוללת את ה-i-Cockpit המדהים של פיג'ו ומציגה תמורה מעולה למחיר".

הרכבים המסחריים הקלים של פיג'ו זכו גם הם לשבחים באותה התחרות והוכרזו כמובילי הסגמנט במגזר הטנדרים הבינוניים. דגמי האקספרט מציעים אף הם מערכת הנעה חשמלית לחלוטין ומוסיף לביצועים ויעילות גם שימושיות יתרה עבור אלו שזקוקים למשטח הטענה או עבודה.

פיג'ו אקספרט החשמלי הרשים את השופטים: "פיג'ו אקספרט החשמלי הוא, בצדק, המסחרית הקטנה החשמלית של השנה. הוא מציע את החבילה הטובה ביותר מכל טנדר חשמלי, וכולל טווח נסיעה גדול, שטח מטען גדול, טכנולוגיה ידידותית למשתמש ורשימת ציוד בטיחות ארוכה. הוא גם מהנה לנהיגה והוא בהחלט אחד הטנדרים החשמליים הטובים ביותר שתוכלו לקנות”.

תמונה פיג'ו e-208

מתעניינים ברכבי פיג'ו?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בקרוב

    WhatsApp להתקשר אלינו 073-2005306