כתבות e-2008

  • דרגת זיהום

    • 1
  • רמת אבזור בטיחותי

    • 6

כל מה שאתם צריכים לדעת ולשאול בנסיעת מבחן

הגיע הרגע המדהים ואתם עומדים לרכוש את הרכב החדש שאתם חולמים עליו. רגע לפני שתגיעו לאולם התצוגה כדי לצאת במהירות עם הרכב החדש שלכם, חשוב לשאול את השאלות הנכונות ולהתנסות בנסיעת מבחן בכמה מהדגמים שאתם מרגישים שיתאימו לכם, בכל זאת מדובר ברכישה השנייה בגובה עלותה שכל אחד מאיתנו יבצע בחייו, לאחר רכישת דירה.
לכתבה המלאה >

העידן החשמלי תעשיית הרכב נמצאת בעיצומה של מהפכה – הנה שלוש הדרכים להצטרף למהפכה: רכב היברידי, היברידי-נטען (PHEV) או חשמלי טהור (BEV)

המהפכה החשמלית של ענף הרכב בעיצומה וחלק גדול מיצרני הרכב הגדולים בעולם כבר הצהירו על כוונתם להפסיק ולייצר כלי רכב המונעים מבנזין או דיזל ולעבור להנעה חשמלית. הסיבות לכך ידועות וברורות לכולם: המעבר להנעה חשמלית יביא לצמצום זיהום האוויר ופליטת המזהמים מכלי רכב ולהפסקת התלות בדלק. לצד יבואני הרכב גם מדינות רבות מעודדות את השימוש ברכבים היברידיים וחשמליים וזאת באמצעות תמריצי מס או הטבות בשווי השימוש במקרה של רכב צמוד ממקום העבודה.
לכתבה המלאה >

נבחרת רכבי פנאי מנצחת

מסתבר שאפשר ליהנות מכל העולמות: גם עיצוב מהפכני, גם חוויית נהיגה של פיג'ו וגם כל היתרונות של רכב פנאי – אם אתם מחפשים SUV מנצח, לפיג'ו יש עבורכם שלוש תשובות מוחצות
לכתבה המלאה >

פיג’ו E-2008: חשמלי 100% שקובע רף חדש

מהפכת רכבי הפנאי של פיג’ו החלה עם ה-SUV המצליח וזוכה הפרסים 3008 אליו הצטרף האח הגדול 5008. עתה, פיג’ו מציגה את ה-B-SUV החדש שלה 2008, בגרסה חשמלית שקובעת רף חדש של עיצוב, של ביצועים, של נוחות ושל אבזור בקטגוריה התחרותית והצומחת ביותר בשוק הרכב – הנה כל מה שצריך לדעת על פיג’ו e-2008 החדש.
לכתבה המלאה >

פיג'ו e-2008 החשמלי במבחן דרכים

פיג'ו e2008 החשמלי מציע עיצוב מושך ותא נוסעים מתקדם המוכרים מהגרסאות הרגילות, אך דורש פרמיה גבוהה ופשרה על טווח הנסיעה בתמורה ליתרונות רכב חשמלי
לכתבה המלאה >

פיג'ו e-2008 – מבחן דרכים (חשמלי)

פיג'ו הוסיפה ל-2008 גרסה חשמלית, חלק מתהליך החשמול של כל דגמיה ושאר הדגמים בקבוצת PSA
לכתבה המלאה >

פיג’ו 2008: נוסעת על חשמל, מרגישה על בנזין

פיג’ו 2008 החשמלית מציעה חוויית נסיעה שאינה נופלת כמעט בדבר מ־2008 הרגילה. גם העיצוב הפנימי, לוח המחוונים ואפילו תא האיחסון אינם נגרעים במעבר לחשמל. חבל שהמחיר היקר יותר והיעדר תשתית טעינה ראויה עשויים להרתיע את מי שחושבים על מעבר לאנרגיה ירוקה
לכתבה המלאה >

האריה החשמלי

ה-2008 היא הג'יפון החשמלי העממי הראשון שלא מגיע ממותג סיני, ומציג את הטווח הרשמי הארוך בקטגוריה. האם זה הדגם שיעשה את השינוי בשוק?
לכתבה המלאה >