כתבות 5008

  • דרגת זיהום

    • 14
  • רמת אבזור בטיחותי

    • 5
    • 6
    • 7

כל מה שאתם צריכים לדעת ולשאול בנסיעת מבחן

הגיע הרגע המדהים ואתם עומדים לרכוש את הרכב החדש שאתם חולמים עליו. רגע לפני שתגיעו לאולם התצוגה כדי לצאת במהירות עם הרכב החדש שלכם, חשוב לשאול את השאלות הנכונות ולהתנסות בנסיעת מבחן בכמה מהדגמים שאתם מרגישים שיתאימו לכם, בכל זאת מדובר ברכישה השנייה בגובה עלותה שכל אחד מאיתנו יבצע בחייו, לאחר רכישת דירה.
לכתבה המלאה >

מבחן השוואתי: מיצובישי אאוטלנדר מול סקודה קודיאק ופיג'ו 5008

רכבים עם 7 מושבים הם מוצר מבוקש במיוחד בישראל. וכשמיצובישי אאוטלנדר, מלך המכירות של הקטגוריה, מגיע בדור חדש - זו סיבה מצוינת למבחן השוואתי
לכתבה המלאה >

פיג’ו 5008 (מתיחת פנים) – מבחן רכב

פיג׳ו 5008 החדש הוא רכב סופר פרקטי שגם מגיע עם תג מחיר סביר ויש בו את כל הטכנולוגיה, מערכות הבטיחות והמרחב שמשפחה ישראלית עם 3 או 4 ילדים צריכה.
לכתבה המלאה >

נבחרת רכבי פנאי מנצחת

מסתבר שאפשר ליהנות מכל העולמות: גם עיצוב מהפכני, גם חוויית נהיגה של פיג'ו וגם כל היתרונות של רכב פנאי – אם אתם מחפשים SUV מנצח, לפיג'ו יש עבורכם שלוש תשובות מוחצות
לכתבה המלאה >

פיג’ו 5008: הגיע לישראל אחרי מתיחת פנים

רכב הפנאי עם 7 המושבים עבר מתיחת פנים של אמצע החיים. מה בדיוק השתנה בפיג'ו 5008 מודל 2021?
לכתבה המלאה >

פיג’ו 5008: רכב פנאי 7 מושבים מושלם למשפחה

שלוש שנים ברציפות זכה פיג’ו 5008 בתואר היוקרתי “רכב הפנאי הגדול הטוב ביותר” במסגרת תחרות “מכונית השנה” של אתר What car? הבריטי. הבריטים ידועים באהבתם למכוניות ובהערכה שלהם לדגמים מוצלחים, אבל מה גרם להם לבחור במכונית צרפתית דווקא ולאהוב את ה-5008 עד כדי כך? כל התשובות בהמשך.
לכתבה המלאה >